Balagan Loves Creatives #1

“Bycie w głowie setek kobiet wymaga kreatywności."

Gin Lee - projektantka mody i właścicielka Ginlee Studio. Tworzy i żyje między Tel Awiwem a Singapurem.

#balaganlovescreatives _#1 Gin Lee

Gin wybrała Shuk nude.

Balagan Loves Creatives #2

"Ludzie nie mają pojęcia jak przyjemna jest praca z ludźmi, których się kocha."

Noy jest jedną z trzech projektantek i założycielek TRES

#balaganlovescreatives _#2 Noy Goz

Noy wybrała Yom M.

Balagan Loves Creatives #3

"Kreatywność stanowi podwaliny pisania, wszystko zaczyna się od pomysłu na alternatywą rzeczywistość...Hmm, słowo 'podwaliny’ spawia, że brzmię jak stulatka."

Marynka zajmuje się literaturą na wielu frontach - w pracy akademickiej, jako redaktorka i pisarka. Jej opowiadania i artykuły były publikowane w wielu magazynach literackich.

#balaganlovescreatives _#3 Marynka Karpiriska

Marynka wybrała Shuk nude.

Balagan Loves Creatives #4

“Nieustannie zakochuje się w sztuce. Podczas wizyty w pracowni artysty czy na wystawie. Kocham obserwować z bliska na proces tworzenia - dzięki nowym mediom jak Instagram czy Snapchat można zobaczyć świat artystów bardziej od środka."

Sarah jest przewodniczką artystyczną i ekspertką nowych mediów. Sarah wie wszystko o telawiwskim świecie sztuki. Założyła najbardziej znaną platformę o izraelskiej sztuce współczesnej - Oh So Arty.

#balaganlovescreatives _#4 Sarah Peguine

Sarah wybrała Yom L.

Balagan Loves Creatives #5

“Rozpocząłem eksperymenty wizualne z brzydotą na własną rękę. Dla mnie ładne to inne. Oryginalne, dziwne. Ciekawe to nowe ładne.“

Marcel jest świetnym projektantem graficznym. Studiował na London College of Communication i Gerrit Rietveld Academie. Jest też naszym dobrym kolegą.

#balaganlovescreatives _#5 Marcel Kaczmarek

Marcel wybrał Avoda bag.

Balagan Loves Creatives #6

“Telavivian stworzyłam dla siebie i innych nowoprzyjezdnych tego miasta. Dziś jestem szczęśliwa, że mogę nazywać to miejsce moim domem."

Anna Kopito jest założycielką Telavivian - najpopularniejszego magazynu internetowego i platformy prezentującej lokalną scenę designu, mody, sztuki muzyki i kuchni i życia nocnego w Tel Awiwie.

#balaganlovescreatives _#6 Anna Kopito

Anna wybrała buty Opera black i torebkę Erev M.